| Nazwa marki: | Ohory |
| MOQ: | 188 metrów |
| Ceny: | Confirm Price Based On Product |
| Szczegóły opakowania: | zgodnie z wymogiem |
| Warunki płatności: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Kształt pręta | Włókna |
| Poziom napięcia | 600 V |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Poziom ochrony | IP65 |
| Prąd nominalny | 1000A |
| Napęd nominalny | 380V / 660V |
| Klasa izolacji | F |
| Konfiguracja paska przenośnego | 3 fazy, 3 druty lub 3 fazy, 4 druty |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Rodzaj instalacji | Wnętrza wewnętrzne i zewnętrzne |
| Nazwa marki: | Ohory |
| MOQ: | 188 metrów |
| Ceny: | Confirm Price Based On Product |
| Szczegóły opakowania: | zgodnie z wymogiem |
| Warunki płatności: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Kształt pręta | Włókna |
| Poziom napięcia | 600 V |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Poziom ochrony | IP65 |
| Prąd nominalny | 1000A |
| Napęd nominalny | 380V / 660V |
| Klasa izolacji | F |
| Konfiguracja paska przenośnego | 3 fazy, 3 druty lub 3 fazy, 4 druty |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Rodzaj instalacji | Wnętrza wewnętrzne i zewnętrzne |