| Nazwa marki: | Ohory Electric |
| MOQ: | 1000 Pcs |
| Ceny: | Confirm Price Based On Product |
| Szczegóły opakowania: | According To Requirement |
| Warunki płatności: | TT/LC |
Pianka silikonowa oporowa jest wysokiej wydajności materiałem izolacyjnym zapewniającym doskonałą ochronę termiczną.ta biała pianka silikonowa zapewnia wyższą odporność na ciepło do 200°C, co czyni go idealnym do wymagających zastosowań przemysłowych.
Zbudowana z najwyższej klasy silikonu, pianka z zamkniętymi komórkami utrzymuje integralność strukturalną w ekstremalnych warunkach.oferuje dostosowalne rozwiązania dla różnych wymagań izolacyjnych w wielu branżach.
| Parametry | Wartość |
|---|---|
| Wyciąganie w czasie przerwy | 100-200% |
| Materiał | Silikon |
| Odporność na ogień | - Tak, proszę. |
| Gęstość | 00,5-30 mm |
| Przewodność cieplna | 00,1-0,2 W/mK |
| Odporność na temperaturę | Do 200°C |
| Odsetek | 0.45±0.03 |
| Szerokość | < 910 mm |
Ohory Electric Flame Retardant Silicone Foam nadaje się do różnych zastosowań przemysłowych wymagających ochrony przeciwpożarowej i izolacji termicznej:
Certyfikowany zgodnie ze standardami ISO 9001, UL, IEC, CNAS i CMA, produkt ten oferuje niezawodną wydajność z dostosowalnymi opcjami opakowania.
| Nazwa marki: | Ohory Electric |
| MOQ: | 1000 Pcs |
| Ceny: | Confirm Price Based On Product |
| Szczegóły opakowania: | According To Requirement |
| Warunki płatności: | TT/LC |
Pianka silikonowa oporowa jest wysokiej wydajności materiałem izolacyjnym zapewniającym doskonałą ochronę termiczną.ta biała pianka silikonowa zapewnia wyższą odporność na ciepło do 200°C, co czyni go idealnym do wymagających zastosowań przemysłowych.
Zbudowana z najwyższej klasy silikonu, pianka z zamkniętymi komórkami utrzymuje integralność strukturalną w ekstremalnych warunkach.oferuje dostosowalne rozwiązania dla różnych wymagań izolacyjnych w wielu branżach.
| Parametry | Wartość |
|---|---|
| Wyciąganie w czasie przerwy | 100-200% |
| Materiał | Silikon |
| Odporność na ogień | - Tak, proszę. |
| Gęstość | 00,5-30 mm |
| Przewodność cieplna | 00,1-0,2 W/mK |
| Odporność na temperaturę | Do 200°C |
| Odsetek | 0.45±0.03 |
| Szerokość | < 910 mm |
Ohory Electric Flame Retardant Silicone Foam nadaje się do różnych zastosowań przemysłowych wymagających ochrony przeciwpożarowej i izolacji termicznej:
Certyfikowany zgodnie ze standardami ISO 9001, UL, IEC, CNAS i CMA, produkt ten oferuje niezawodną wydajność z dostosowalnymi opcjami opakowania.