| Nazwa marki: | Ohory Electric |
| MOQ: | 1000 Pcs |
| Ceny: | Confirm Price Based On Product |
| Szczegóły opakowania: | According To Requirement |
| Warunki płatności: | TT/LC |
| Nieruchomości | Wartość |
|---|---|
| Odporność na promieniowanie UV | Dobrze. |
| Szerokość | < 910 mm |
| Zakres grubości | 00,5-30 mm |
| Przewodność cieplna | 00,1-0,2 W/mK |
| Odporność objętościowa | ≥ 1,0 × 1015Ω-cm |
| Odporność na temperaturę | Do 200°C |
| Materiał | Silikon |
| Odporność na ogień | - Tak, proszę. |
| Zestaw kompresji | < 10% |
| Odsetek | 0.45±0.03 |
![]()
| Nazwa marki: | Ohory Electric |
| MOQ: | 1000 Pcs |
| Ceny: | Confirm Price Based On Product |
| Szczegóły opakowania: | According To Requirement |
| Warunki płatności: | TT/LC |
| Nieruchomości | Wartość |
|---|---|
| Odporność na promieniowanie UV | Dobrze. |
| Szerokość | < 910 mm |
| Zakres grubości | 00,5-30 mm |
| Przewodność cieplna | 00,1-0,2 W/mK |
| Odporność objętościowa | ≥ 1,0 × 1015Ω-cm |
| Odporność na temperaturę | Do 200°C |
| Materiał | Silikon |
| Odporność na ogień | - Tak, proszę. |
| Zestaw kompresji | < 10% |
| Odsetek | 0.45±0.03 |
![]()